Jūsu iepirkumu grozā nav preču.

Izmēģiniet
  • Izņemiet preci bez piegādes maksas
  • 14 dienu atgriešanas tiesības
  • Iegādājieties preces līzingā

Вакансии

Матраци

Vēlies studijas apvienot ar darbu - nāc pie mums!

Atklāj profesionālo pasauli ar Studio Moderna! Mūsu kompānijai augot, aicinām darbā Telefonoperatorus!

Prasības pretendentiem:

  • latviešu vai latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • pamatzināšanas darbam ar datoru;
  • bez vecuma ierobežojuma;
  • labas komunicēšanas prasmes.

Darba pienākumi:

  • pārdošana pa telefonu;
  • klientu konsultēšana un informēšana par precēm;
  • darbs ar esošo klientu datu bāzi.

Piedāvājam:

  • stabilitāti starptautiskā uzņēmumā;
  • atalgojumu līdz 1000 EUR neto (pēc nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;
  • iespēju strādāt slīdošajā grafikā divās maiņās (rīta: no 8:45 līdz 14:45; vakara: no 15:00 līdz 20:00; brīvdienās no 10:00 līdz 16:00).

Darba vieta:

  • Dēļu iela 4, Rīga.

Piesakies sūtot CV uz margarita.kudrjavceva@studio-moderna.com vai zvanot uz numuru: 67807695.
Pievienojies mūsu komandai un mēs Tevi apmācīsim visām darbam nepieciešamajām prasmēm.